4×4 Land Rover jede za vámi

  • by

Čtyřkolka 4×4 bude jezdit po školách.

V průběhu prosince a ledna budeme na vybraných školách  v různých místech ČR představovat tento unikátní projekt, abyste měli možnost se s ním seznámit a zeptat se nás na cokoliv, co vás bude o projektu a soutěži zajímat. Přivezeme s sebou několik překážek a RC model, vysvětlíme vám pravidla soutěže a budete mít možnost si vyzkoušet přejezd překážky. Tam, kde to bude možné, pozveme i účastníky z loňského finále.

První výjezd je do Sezimova Ústí 12. prosince.

První setkání je připraveno na Vyšší odborné škole, Střední škole a Centru odborné přípravy v Sezimově Ústí na Budějovické ulici 421. Najdete nás zde od 13 hodin, ukážeme vám, jak to vypadalo na letošním finále a řekneme vám vše podstatné, co potřebujete vědět pro přihlášení se do letošního ročníku. Rádi zde přivítáme především učitele ze škol, které by se do soutěže chtěly přihlásit, ale přijít mohou i zástupci nově se rodících týmů.

A druhý výjezd pak do Hradce Králové 13. prosince.

Hned druhý den zaparkujeme čtyřkolku na Střední průmyslové škole, SOŠ a SOU Hradec Králové v Hradební ulici 1029. Opět od 13 hodin a program bude stejný jako předchozí den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *