4×4 ve školách ve školním roce 2019/2020

Pravidla zkontrolována, změny zapracovány a tak může nový ročník 4×4 Land Rover opět vyjet na startovní čáru. Mezinárodní projekt 4×4 Land Rover ve školách, je jeden z nejrozšířenějších STEM projektů na světě. Pro Českou republiku jej koordinuje 3E Praha Engineering  a my vás tímto zveme k účasti v oficiálním jubilejním pátém českém ročníku.

4x4 Land Rover ve školách ve školním roce 2019-2020

Základní informace informace najdete v Technických a Organizačních pravidlech, které jsou k dispozici na stránce „KE STAŽENÍ“ Máte zde také originální pravidla v anglickém jazyce, ze kterých pro ČR vycházíme. Letos jsme vám přidali hodnotící tabulky připravené pro finále, abyste si mohli udělat představu jak náročné je hodnocení a podle jakých kriterií hodnotíme jednotlivé týmy.

V pravidlech došlo oproti loňskému ročníku k několika malým změnám, v pravidlech jsou označeny vždy hvězdičkou NEW, týkají se většinou změny bodových stupnic, v jednom případě i povoleného rozměru. 

Anglický organizátor si vyhrazuje právo provést změny v průběhu příprav, proto sledujte tyto stránky a zprávy ve vašich kontaktních e-mailech, kdyby k něčemu takovému došlo.

I my jsme připravili pro letošní ročník několik změn, které  se týkají organizace, budeme vás o nich postupně informovat. Tou největší je asi současné vytváření týmu poradců, na které se budete moci obrátit se svými odbornými dotazy buď prostřednictvím našich živých webinářů, které budeme pravidelně organizovat nebo e-mailovými dotazy.

Vše důležité k soutěži se budete dozvídat v aktualitách na zdejším blogu a také na facebookových stránkách soutěže.

Přihláška do soutěže