Archiv

Jak to bylo v minulosti

Webové stránky pro soutěž 4×4 Land Rover ve školách jsme vytvořili až pro soutěžní ročník 2018-19. Před tím byly informace na webu agentury, která se starala o marketing soutěže a od které jsme bohužel mnoho materiálů z uplynulých ročníků nedostali. Naše vlastní marketingová historie této soutěže se tak vlastně začala psát až od tohoto ročníku. Podařilo se nám přes léto najít alespoň fotografie z minulých ročníků a máme je zde ve formě  fotogalerií, jako připomínku na již proběhlé ročníky této soutěže.  A budeme rádi, když se pamětníci minulých ročníků na fotografiích najdou a třeba nám i napíší jak na soutěž vzpomínají a co jim soutěž dala do dalšího studia nebo vlastního pracovního života.

Fotogalerie 2016

Národní finále 4×4 Land Rover ve školách se poprvé v České republice konalo v roce 2016 v plzeňské Techmánii jako pilotní ročník nové soutěže, která doplnila staršího „bratra“ mezinárodní soutěž F1 ve školách.

Fotogalerie 2017

V roce 2017 proběhlo národní finále 4×4 Land Rover ve školách v Národním technickém muzeu jako již oficiální součást mezinárodní soutěže. Finále proběhlo společně se soutěží F1 ve školách.

Fotogalerie 2018

V roce 2018 proběhlo národní finále 4×4 Land Rover ve školách opět v Národním technickém muzeu.  Čtyřkolky se proháněly na dráze, která byla postavená  mezi historickými lokomotivami ve velkém sále muzea a byl to opravdu zajímavý pohled, jak se vedle historických exponátů prohánějí moderní technické hračky

Fotogalerie 2019

Do třetice i v roce 2019 proběhlo národní finále 4×4 Land Rover ve školách v Národním technickém muzeu opět ve velkém sále mezi historickými exponáty.