Ke stažení

Schválená loga pro použití v projektu

Oficiální loga projektu 4x4 Land Rover ve školách

Logo 3E Praha Engineering a.s.

Doporučeno pro využití projektu

Vhodný RC model pro startovní kit

Týmy začátečníků zpravidla využijí hotového auta typu 4x4 Rock Crawler (velikost 1:18), týmy pokročilých ho často využivají jako inspiraci nebo jako zdroj potřebných součástek, např. motorů nebo řídící jednotky pro ovládání. Na následujících odkazech máte možnost si auta zakoupit. Cena nákupu se nezapočítává do limitu, který máte jako tým daný pravidly, ale je určitou ukázkou marketingové schopnosti týmu zajistit si prostředky na nákup s využitím partnerů a sponzorů.

Originální Startovací Kit podle 4x4inschools.com - nutno počítat s delší dobou dodání a ne vždy úplně jednoduchým platebním procesem.

Srovnatelný Rock Crawler v českém e-shopu - téměř identická výbava s originálem, ale jednodušší forma získání

Identický Rock Crawler v českém e-shopu - až na maličkosti shodný model, oproti předchozímu modelu vyšší cena.

Odkazy jsou na aktuální nabídky v e-shopech, mohou se časem lišit, stejně jako cena. Srovnatelné modely najdete i u jiných dodavatelů, zhruba před měsícem byl k dostání naprosto stejný model jako je originál na rcobchod,  v ceně cca kolem 4000 Kč, je možné předpokládat, že po vánocích bude v nabídce opět.

DŮLEŽITÉ: zakoupený model musí mít proporcionální řízení umožňující pomalý pohyb. Na trhu jsou k dispozici i velmi podobné modely se shodnými cenami, které mají jen "rychlé" řízení. S těmi se překážky překonávají jen velmi obtížně.

 

4x4 Land Rover ve školách v České republice

Národní finále 2019

Národní finále 4x4 Land Rover ve školách

Letošní národní finále 4X4 Land Rover proběhlo v Národním technickém muzeu ve dnech 22. - 23. června. O pořadí na "bedně" rozhodují jen maličkosti a souboje v jednotlivých kategoriích jsou opravdu velmi těsné. Letos se na bedně seřadily týmy v tomto pořadí: Fireboys z Českých Budějovic, Vlatech z Vlašimi a SonicSpeed z Českých Budejovic. Blahopřejeme a těšíme se na nový ročník.

Zveřejnil(a) 4x4 Land Rover ve školách dne Pondělí 8. července 2019

Národní finále 2018

4x4 Land Rover ve školách - finále 2018

Finále 4x4 Land Rover ve školách v Národním technickém muzeu. Vítězství se odnesl tým Trebemachine ze SPŠ Na Třebešíně.

Zveřejnil(a) 4x4 Land Rover ve školách dne Úterý 10. července 2018

Národní finále 2017