Ke stažení

4 x 4 Land Rover ve školách v České republice

Národní finále 2019

Národní finále 2018

Národní finále 2017

Pravidla projektu

Schválená loga pro použití v projektu

Oficiální loga projektu 4×4 Land Rover ve školách

Logo 3E Praha Engineering a.s.

Vhodný RC model pro startovní kit

Týmy začátečníků zpravidla využijí hotového auta typu 4×4 Rock Crawler (velikost 1:18), týmy pokročilých ho často využívají jako inspiraci nebo jako zdroj potřebných součástek, např. motorů nebo řídící jednotky pro ovládání. Na následujících odkazech máte možnost si auta zakoupit. Cena nákupu se nezapočítává do limitu, který máte jako tým daný pravidly, ale je určitou ukázkou marketingové schopnosti týmu zajistit si prostředky na nákup s využitím partnerů a sponzorů.

Srovnatelný Rock Crawler v českém e-shopu – téměř identická výbava s originálem, ale jednodušší forma získání, nákup u partnera soutěže za zvýhodněných podmínek od 1. 12. 2019

Identický Rock Crawler v českém e-shopu – až na maličkosti shodný model, oproti předchozímu modelu vyšší cena.

Odkazy jsou na aktuální nabídky v e-shopech, mohou se časem lišit, stejně jako cena. Srovnatelné modely najdete i u jiných dodavatelů.

DŮLEŽITÉ: zakoupený model musí mít proporcionální řízení umožňující pomalý pohyb. Na trhu jsou k dispozici i velmi podobné modely se shodnými cenami, které mají jen „rychlé“ řízení. S těmi se překážky překonávají jen velmi obtížně.