Národní finále 4×4 ve školách

Národní finále projektu a soutěže 4x4 Land Rover ve školách je 22. - 23. června 2019

Finále se koná v Národním technickém muzeu v Praze na Letné a stejně jako v loňském roce bude víkendové dvoudenní klání finálových týmů za plného provozu NTM.  Návštěvníci tak kromě výstavních prostor uvidí i nejlepší konstruktérské  týmy středoškoláků a jejich soutěžní modely.

Kde a co uvidíte?

Ve velké výstavní hale mezi historickými lokomotivami bude postavena překážková dráha pro soutěžní vozy 4x4 Land Rover. Soutěžní model musí projet v časovém limitu všechny postavené překážky s co nejmenším počtem chyb v průjezdu jednotlivých překážek. V sobotu si mohou návštěvníci vyzkoušet dráhu s našimi nesoutěžními modely.

Ve třetím patře soutěžní stánky jednotlivých týmů. Každý tým musí vytvořit svůj marketingový prostor, ve kterém představí jak soutěžní model, tak i svůj tým a sponzory. U stánků můžete vyzpovídat jednotlivé členy a ptát se jich na jich zkušenosti a zážitky v projektu.

V kinosále bude probíhat program pro týmy a budou zde k vidění soutěžní modely zúčastněných týmů.

Finálové jízdy budou v neděli.

Každý tým si může otestovat svůj model na zkušebních jízdách v sobotu a v neděli dopoledne. V poledne pak začnou finálové soutěžní jízdy.

Tiskovou zprávu k národnímu finále si můžete stáhnout ZDE