Překážková dráha pro 4×4 Land Rover

  • by

Konstruktéři Land Roveru mají k dispozici speciální překážkovou dráhu, na které testují nové modely a jízdní vlastnosti. Hotové modely se pak testují v náročných terénech, které mnohdy i přesahují to, co jsme zvyklí vidět na různých soutěžích a rallye. Prestižní je i samotný Land Rover závod, který kromě jízdních vlastností aut testuje a prověřuje členy posádek stejně jako na expedicích pro přežití.

V naší soutěži 4×4 Land Rover ve školách máme také překážkovou dráhu, která napodobuje testovací podmínky skutečných vozidel. Každý soutěžní tým musí tuto dráhu projet, podmínkou je, že každý člen týmu musí překonat alespoň jednu překážku.

Přehled překážek i jejich orientační rozměry najdete v sekci KE STAŽENÍ, hned pod pravidly naší soutěže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *